pátek, 20 říjen 2017 01:02

Ohlasy výjezdu pro MŠ do Říčan

V termínu 6. až 7. října 2017 proběhlo další z populárních výjezdních zasedání, tentokrát pro učitelky mateřských škol. Cílem byly Říčany a tamní školky U slunečních hodin a lesní školka Pramínek. Následovala návštěva Muzea Říčany, které nabízí širokou škálu seminářů na podporu polytechnického vzdělávání na ZŠ i MŠ. Zveřejňujeme ohlasy jedné z nadšených účastnic:

Začátkem října jsem se účastnila výjezdního zasedání pod názvem "Za polytechnikou do muzea Říčany". Celou akci hodnotím velice pozitivně, nejen z pohledu obsahu semináře, ale i celkové organizace. Zajímavá byla určitě návštěva lesní školky, ale i mateřské školy U slunečních hodin, kde jsem načerpala inspiraci, jaké další prvky můžeme realizovat v naší školní zahradě.

Druhá část semináře byla prakticky zaměřená, měli jsme možnost vyzkoušet si polytechnickou výchovu v praxi, konkrétně plstění z vlny. Ze semináře si odnáším spoustu nových nápadů a inspirace, které bych chtěla využít při další práci s dětmi v mateřské škole. Skvělé je také to, že jsem měla možnost poznat kolegyně z jiných MŠ v našem regionu a navázat s nimi spolupráci.

Lenka Čechová, Základní škola a Mateřská škola Tatce

#podlipansko

Naposledy změněno neděle, 07 duben 2019 06:56