MAP Kolín - Vyberte si, prosím, z nabízených voleb

úterý, 02 říjen 2018 18:43

Aktualizace investičních záměrů - Strategický rámec MAP

Vážení,

 ve dnech 5. 10. – 11. 10. 2018 bude Řídící výbor Místního akčního plánu vzdělávání (MAP) schvalovat metodou per-rollam AKTUALIZOVANÝ strategický rámec (SR) MAP, jehož součástí je seznam investičních záměrů škol ORP Kolín. Vzhledem k tomu, že projekt Místní akční plán vzdělávání II (MAP II) pro ORP Kolín je v tuto chvíli v konečné fázi procesu schvalování a jeho realizace se plánuje od 1. 1. 2019, je nutné, aby aktualizaci schválil stávající řídící výbor projektu MAP I.

Dokument obsahující investiční záměry je velmi důležitý ve chvíli, kdy žádáte o dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), případně ze Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD – MAS Zálabí/ SCLLD - MAS Podlipansko) na rekonstrukci či stavební úpravy své školy/školky. Investiční záměry neuvedené v SR MAP nebudou z IROP či SCLLD dotačně podpořeny.

 Soulad projektového záměru se SR MAP a jeho uvedení v seznamu investičních záměrů je nutnou podmínkou pro možnost žádat o dotaci z IROP či SCLLD.

Žádáme Vás proto, zašlete nám vyplněnou, podepsanou a naskenovanou přílohu Aktualizace souhlasu zřizovatele, pokud potřebujete doplnit či pozměnit původní znění, které jste nám posílali, případně vypište nově připravované investiční záměry, a to do 3. 10. 2018 do 12:00 hod.

Do řádku Projektový záměr PŮVODNÍ ZNĚNÍ – opište původní text (dle přílohy Investice MAP – v Tab. A jsou uvedeny záměry podpořitelné z IROP, v Tab. B ostatní záměry). Do řádku Projektový záměr AKTUALIZOVANÉ ZNĚNÍ vypište znění upravené. My tak rozpoznáme, kterých projektů se změna týká, a zamezíme chybovosti nesprávnou interpretací. V případě potřeby konzultace se neváhejte obrátit na kontakt uvedený níže. 

Aktualizovaný seznam investičních záměrů schválí Řídící výbor MAP, jiný subjekt jej již neschvaluje. Následně seznam odešleme na MMR, kde bude porovnáván s žádostmi o dotaci, které budete do IROP či SCLLD podávat.

Další aktualizace bude možná nejdříve za 6 měsíců, tedy koncem dubna 2019.

Věnujte proto, prosím, tomuto sdělení patřičnou důležitost.

V případě dotazů se obracejte na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

#podlipansko

Naposledy změněno úterý, 02 říjen 2018 18:54

Chystáme pro Vás ...

Vzdělávání společně

Cílem projektu je vytvoření místního partnerství mezi školami, zřizovateli škol a dalšími subjekty z oblasti vzdělávání, kteří společně vytvoří strategický plán, který jim následně pomůže při plánování investičních a neinvestičních záměrů tak, aby mohly například bez problémů předkládat žádosti o podporu z fondů EU a dalších programů.

Poslední aktualizace

  • pátek 15 leden 2021, 10:44:58.

Tady jsme

Kontaktujte nás

MAS Podlipansko, o.p.s.

kancelář a korespondenční adresa:
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu:438868349/0800

MAP vzdělávání Nymbursko
projekty@podlipansko.cz

MAP II vzdělávání Kolínsko

manager.map2@gmail.com