MAP Kolín - Vyberte si, prosím, z nabízených voleb

středa, 21 září 2016 14:27

Nástroj na splnění povinné publicity MŠMT. Podrobný návod zde!

Víte jak splnit povinnou publicitu k projektu, ale máte problém vytvořit plakát? Právě proto MŠMT vytvořilo generátor publicity, který můžeme použít například při získání pěnez pro školu skrze šablony. Podívejme se, jak postupovat a jak by měl výsledný plakát vypadat. Generátor publicity ZDE

1. Nejprve je třeba vybrat správný formát. Pro šablony nám postačí Plakát A3 na šířku. Pokračujeme kliknutím na ikonu vpravo "vložení údajů"

-

2. Vložíme požadované údaje. Pro naše účely vybereme Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání. Název ŘO zvolíme Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a z nabídky fondů vybereme Evropské strukturální a investiční fondy. Pokračujeme vyplněním názvu projektu a cíle projektu. POZOR, pokud se vrátíte o krok zpět, generátor si nebude pamatovat zadané údaje.

-

3. Vyberte NE a pokračujte k náhledu.

-

4. Zkontrolujte náhled a pokračujte stažením souboru.

-

5. Zaškrtněte potvrzení Captcha a stáhněte soubor. Gratulujeme. Máte plkát, který stačí vytisknout a vylepis na viditelném místě.

#podlipansko

Naposledy změněno čtvrtek, 22 červen 2017 12:17

Chystáme pro Vás ...

Vzdělávání společně

Cílem projektu je vytvoření místního partnerství mezi školami, zřizovateli škol a dalšími subjekty z oblasti vzdělávání, kteří společně vytvoří strategický plán, který jim následně pomůže při plánování investičních a neinvestičních záměrů tak, aby mohly například bez problémů předkládat žádosti o podporu z fondů EU a dalších programů.

Poslední aktualizace

  • pátek 15 leden 2021, 10:44:58.

Tady jsme

Kontaktujte nás

MAS Podlipansko, o.p.s.

kancelář a korespondenční adresa:
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu:438868349/0800

MAP vzdělávání Nymbursko
projekty@podlipansko.cz

MAP II vzdělávání Kolínsko

manager.map2@gmail.com