MAP Kolín - Vyberte si, prosím, z nabízených voleb

sobota, 18 leden 2020 08:07

Stavebnice pro mateřské a základní školy

V průběhu měsíce prosince, v předvánočním období, jsme nadělili spoustu radosti do Mateřských škol, spolu se stavebnicemi SEVA.
Díky aktivitě pedagogických pracovníků v „mateřinkách“ jsme, v rámci našeho projektu MAP II na Kolínsku, měli možnost přímo u samotného výrobce SEVY, získat nabídku za bezkonkurenční cenu, díky které jsme mohli zakoupit stavebnice do všech 40 kolínských Mateřských škol ORP Kolín, zúčastněných v projektu.
Každá školka tak před Vánocemi mohla dětem pod stromeček nadělit 1 velkou stavebnici SEVA + 1 stavebnici auta - pro kluky + 1 stavebnici kočárku – pro holčičky.
Radost byla veliká a pro nás o to větší, když jsme zažili pozitivní přínos aktivity členů pracovní skupiny pro MŠ.

 


Další radost proběhla i na 5ti Základních školách se stavebnicemi MAGFORMERS.
Členové pracovních skupin pro matematickou gramotnost na ZŠ, před Vánocemi navštívili seminář „Pomůcky v hodinách matematiky“, pod lektorským vedením Magdy Málkové. Zde se seznámili s praktickým využitím stavebnice ve výuce.
Možnosti a kreativita stavebnice je natolik ohromili, že ve své skupině zažádali o zakoupení a před vánočními besídkami je rozvezli do 5 Základních škol v kolínském regionu.
Děkujeme za spolupráci.

MŠ BečváryPohádka HubenáZŠ a MŠ Žehuň

#podlipansko

Chystáme pro Vás ...

Vzdělávání společně

Cílem projektu je vytvoření místního partnerství mezi školami, zřizovateli škol a dalšími subjekty z oblasti vzdělávání, kteří společně vytvoří strategický plán, který jim následně pomůže při plánování investičních a neinvestičních záměrů tak, aby mohly například bez problémů předkládat žádosti o podporu z fondů EU a dalších programů.

Poslední aktualizace

  • úterý 26 leden 2021, 08:31:59.

Tady jsme

Kontaktujte nás

MAS Podlipansko, o.p.s.

kancelář a korespondenční adresa:
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu:438868349/0800

MAP vzdělávání Nymbursko
projekty@podlipansko.cz

MAP II vzdělávání Kolínsko

manager.map2@gmail.com