Vytisknout tuto stránku
pondělí, 08 leden 2018 00:37

10. Inspirativní kavárna s Veronikou Vieweghovou

V úterý 16. ledna 2018 od 16.30 do 18.30 hodin proběhne v Nymburce 10. Inspirativní kavárna, tentokrát s Veronikou Vieweghovou.

Zveme vás a vaše blízké na desáté setkání z cyklu Inspirativních kaváren aneb o vzdělávání s předními českými osobnostmi a odborníky s cílem otevřít vzájemnou diskusi na různá témata z oblasti vzdělávání. Tentokrát se můžete těšit na inspirativní diskuzi:


- o domácím vzdělávání
- o výzvách současného vzdělávání
- proč děti nepotřebují domácí úkoly a testování je stresuje
- jak strach ovlivňuje proces paměti

Veronika Vieweghová je zakladatelka a předsedkyně Rodinného centra Putti, koordinátorkou projektu Celé Česko čte dětem, autorkou projektu Škola pro mě (místo pro učitele, rodiče a průvodce, kteří chtějí a hledají inspiraci pro své učení nejen ve školách).

Absolvovala mnoho vzdělávacích kurzů, např. Montessori pedagogiku, Matematika podle prof. Hejného, Typologie dětí podle MBTI, krizová intervence, Kritické myšlení, Dula - průvodkyně těhotenstvím a porodem, laktační poradkyně.

Akce proběhne ve foyer Hálkova městského divadla Nymburk v úterý 16. ledna 2018 od 16.30 do 18.30 hodin.


Akce se realizuje pod hlavičkou vzdělávacího projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Nymburk (MAP Nymburk) a je pro všechny účastníky ZDARMA!

#podlipansko

Naposledy změněno pondělí, 08 leden 2018 19:05

Galerie Obrázků