MAP Nymburk - Vyberte si, prosím, z nabízených voleb

pondělí, 29 srpen 2016 15:29

Kalendáře MAP vzdělávání - POSLEDNÍ ŠANCE SE ZAPOJIT DO 30.9.

Vážení čtenáří,

rádi bychom pro příští rok 2017 vytvořili stolní kalendáře s tematikou vzdělávání / školství. Představujeme si, že by na jednotlivých stranách byly umístěny fotografie ze školních akcí a zároveň pozvánky na akce, které ve školách budou pořádat.Kalendáře budeme rozdávat našim partnerům a budou dostupné i veřejnosti. Pro školy jsou kalendáře další možnost prezentace školy a jejích aktivit. Počítáme i s cca 5-10 kusy na školu zdarma.

Je naším cílem prezentovat školy jako živý organismus, nikoliv představit pouze budovy. Ideálně by tedy fotografie měly být s lidmi - například z akcí, které se ve školách konaly (den otevřených dveří, ekoden, den řemesel, majáles, atd... Mnoho škol také pořádá fotografické soutěže studentů - je možno využít i tyto často krásné fotky). Fotografií bude v kalendáři 52, proto s jejich zasláním neváhejte - budeme postupovat systémem, kdo dřív zašle, bude v kalendáři :) (fotografie, které se nevejdou bychom přesto rádi použili na kalendář 2018). Výběr max. 3 fotek na jednu akci zasílejte v tiskové kvalitě, tzn alespoň 2Mb a odpovídajícím rozlišení. Prosíme také o přiložení krátkého popisu akce v rozsahu přibližně dvou, tří vět.

Akce pro následující školní rok školy plánují dopředu, proto mi prosím pošlete jejich seznam (obsahující název akce, datum a pokud nevyplývá z názvu i krátký popis) do 30. září 2016 na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na závěr přikládám pro představu fotografie z námi relizovaných kalendářů. Pro rok 2015 bylo téma "voda" a v roce 2016 jsme prezentovali regionální výrobce.

Pokud jste žácí/rodiče a učitelé a máte zajímavý příspěvěk, budeme rádi, pokud nám ho také pošlete!

 

#podlipansko

Naposledy změněno úterý, 20 září 2016 08:53

Chystáme pro Vás ...

Vzdělávání společně

Cílem projektu je vytvoření místního partnerství mezi školami, zřizovateli škol a dalšími subjekty z oblasti vzdělávání, kteří společně vytvoří strategický plán, který jim následně pomůže při plánování investičních a neinvestičních záměrů tak, aby mohly například bez problémů předkládat žádosti o podporu z fondů EU a dalších programů.

Poslední aktualizace

  • pátek 15 leden 2021, 10:44:58.

Tady jsme

Kontaktujte nás

MAS Podlipansko, o.p.s.

kancelář a korespondenční adresa:
Chvalovická 1076
289 11 Pečky

Datová schránka ID: hiusthz

IČ: 27408507
č.účtu:438868349/0800

MAP vzdělávání Nymbursko
projekty@podlipansko.cz

MAP II vzdělávání Kolínsko

manager.map2@gmail.com